На Північній Салтівці відкриваються супермаркети, аптеки та торговельні майданчики

01.05.2023 17:45 Харків

У місті Харків на Північній Салтівці за перший квартал 2023 року відкрилися два супермаркети мережі «АТБ» та декілька аптек мереж «911», «АНЦ», «Копійка», «МедСервіс». 

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на пресслужбу Харківської міської ради.

Також у найбільш зруйнованому внаслідок ворожих обстрілів районі міста відкриваються маленькі крамниці з продажу продуктів харчування, м’яса, молочних продуктів. Розпочалась торгівля на торговельному майданчику на вулиці Наталії Ужвій.

Загалом у місті Харків станом на зараз працюють 12 гіпермаркетів, 183 супермаркети, 35 торгових центрів, в яких наявний широкий асортимент товарів, побутової техніки, будматеріалів, різноманітний спектр послуг.

Нагадаємо, з 21 квітня почав курсувати пасажирський автобус № 48е «Автостанція «Героїв Праці» – вулиця Дружби Народів (Північна-5)».

Нагадаємо також, що у Харкові комунальники разом з рятувальниками розбирають завали будівлі загальноосвітньої школи № 17, зруйнованої загарбниками влітку минулого року. 

До речі, архітекторам та студентам пропонують взяти участь у конкурсі з відновлення Північної Салтівки у Харкові. За найкращий проєкт заплатять 10 тисяч доларів.

Також ми писали, що у Центральному парку Харкова увімкнули головний фонтан, а  у харківській підземці з'явився новий гаджет

Більше новин Харків читайте на нашому сайті.

Автор: Галина Гришко