Удари по росії допомогли зменшити кількість обстрілів Харкова – Терехов

11.06.2024 16:23 Харків

Українська армія завдала ракетних ударів по пускових установках у росії, що допомогло зменшити кількість атак на Харків.

Про це пише «Слобідський край» з посиланням на Reuters.

Його коментарі прозвучали після того, як президент США Джо Байден минулого місяця схвалив використання американської зброї для ураження цілей усередині росії, які використовувалися для нападу на Харків. Ця зміна допомогла встановити відносний «спокій», хоча ракетні удари та атаки безпілотників усе ще тривають.

– Це допомогло. Тому, можливо, у Харкові останні кілька тижнів не було масштабних обстрілів, як, наприклад, у травні, – розповів мер.

Мер також наголосив на необхідності західної протиповітряної оборони для захисту міста.

– Дуже важливо отримати зброю вчасно. Дуже важливо мати цю зброю, особливо багатофункціональну систему протиповітряної оборони, – додав Ігор Терехов.

Нагадаємо, у прокуратурі розповіли, з чим пов'язано, що протягом тижня по Харкову не прилітали ракети С-300, а влучання керованих авіабомб припадали переважно на передмістя. Загальна кількість атак також суттєво зменшилася. 

Також, росіяни атакували «Іскандером» Чугуївський район, відкривши вогонь з іншого боку річки Сіверський Донець, є загиблий та поранений.

Автор: Валерія Ткаленко