Велика Данилівка заживлена повністю: енергетики розповіли, як відновлювали світло. Фото

24.02.2023 16:26 Харків
У Харкові фахівці АТ «Харківобленерго» та підрядної організації повністю відновили електропостачання у Великій Данилівці – приватному секторі Харкова, який межує з Північною Салтівкою.

Про це пише «Слобідський край» з посиланням на пресслужбу АТ «Харківобленерго».

Велика Данилівка зазнали великих руйнувань з початку війни, прямим влучанням снаряда там була знищена місцева трансформаторна підстанція, посічено та зруйновано залізобетонні опори, пошкоджено провід майже в кожному прольоті ліній електропередачі.

«Перші відновлювальні роботи тут провели ще влітку. Разом з тим, декілька вулиць були заживлені від високовольтної підстанції, яка знаходиться на Липецькому напрямку. Проте через довгий фідер, тобто лінію, яка з'єднує цю підстанцію з пунктом розподілу електроенергії, надійність електропостачання у Великій Данилівці була недостатньою. Ще до війни енергетики планували провести реконструкцію місцевої мережі та заживити селище від однієї з міських підстанцій 110 кВ. Це і було нарешті зроблено», – розповіли в обленерго.

Харківобленерго, заживлення Великої Данилівці, Харків

Роботи тривали близько місяця. Було замінено 84 опори лінії електропередачі 10 кВ, змонтовано новий провід та ізолятори. Окрім того, виконано повну заміну розбитої трансформаторної підстанції.

Проект було реалізовано в рамках інвестиційної програми товариства. Його виконання дозволило значно підвищити якість електропостачання у споживачів цієї частини Харкова.

Харків, Велика Данилівка, Харківобленерго – лютий 2023

Нагадаємо, нещодавно у Харківській області АТ «Харківобленерго» відновило електропостачання водонапірної вежі у селі, розташованому майже на самому кордоні України.

Також енергетики Дергачівського району електричних мереж (РЕМ) АТ «Харківобленерго» працюють над відновленням електропостачання в селі Руська Лозова Харківської області.

На  початку лютого енергетики відновили постачання електроенергії у Слатине на 65 %. Наразі тривають роботи, щоб під'єднати світло у південній частині села Руська Лозова.

Головні новини Харківська область читайте на нашому сайті.