Енергетики заживили села Левківка і Іванівка Ізюмської громади

09.12.2022 13:28 Ізюм
В Ізюмському районі Харківської області триває відновлення електропостачання у селах, які були знеструмлені майже з початку повномасштабного вторгнення.

Як повідомляє «Слобідський край» з посиланням на пресслужбу АТ «Харківобленерго», станом на зараз село Левківка заживлено повністю, а Іванівка – частково.

Повністю заживити Іванівку енергетики планують наступного тижня.

Для того щоб відновити електропостачання в цих селах, необхідно було відремонтувати пошкоджену високовольтну лінію 10 кВ. Окрім того, треба було замінити зруйновані опори та обірвані проводи ліній 0,4 кВ.

«Енергетики йдуть за саперами. Після дозволу рятувальників ми одразу  розпочинаємо відновлювальні роботи. Так, ми ще чекаємо дозволу для робіт у селах Глинське та Забавне. Також залишається знеструмленою невелика частина Ізюма – без електрики декілька вулиць. Скоро розпочнемо відновлювати електропостачання і в селі Студенок», – розповіли в Ізюмському РЕМ.

Раніше «Слобідський край» повідомляв, що в Ізюмському районі вже повністю заживлено села Вербівка та Борщівка, а також частково заживлене село Петрівське 

Нагадаємо, в результаті бойових дій інфраструктуру та житловий фонд Ізюма були пошкоджені на 80 %, однак зараз місто відновлюється, і все більше установ починають працювати. Також раніше в Ізюмському районі поліція зафіксувала випадки підриву людей на мінах.

 Нагадаємо також, що Ізюмська громада Харківської області переходить у новий режим комендантської години. Відтепер обмеження пересування стосуються тільки часу з 21:00 до 6:00 наступного дня

Автор: Галина Гришко