В Ізюмі комунальники готують житло до зими і встановлюють дорожні знаки

05.06.2024 11:50 Ізюм
Тривають ремонтні роботи в підвалі будинку по проспекту Незалежності/Фото: Ізюмська міська рада Тривають ремонтні роботи в підвалі будинку по проспекту Незалежності/Фото: Ізюмська міська рада

Комунальники міста Ізюм Харківської області перевіряють і готують житловий фонд громади до нового опалювального сезону. До 120 поверхівок, які благополучно перезимували у 2023-2024 році, додасться ще десять. Також на вулицях міста встановлено 54 дорожні знаки.

Про це медіа «Слобідський край» розповів начальник комунального підприємства «Благоустрій міста Ізюм» Юрій Бриль.

  – До війни у житловому фонді Ізюмської громади нараховувалось близько 200 багатоповерхівок. Через активні бойові дії, які велись на території міста, три багатоповерхівки були повністю знищені, частина будинків ще дообстежується, на них складається проєктно-кошторисна документація. Сто двадцять будинків успішно «пройшли» опалювальний сезон. Наразі дев'ять із них  ми повністю перевірили і підготували до зимівлі у 2023-2024 роках. Крім цього, збираємось до діючого житлового фонду додати ще 10 будинків, бо люди повертаються додому, – розповідає начальник комунального підприємства «Благоустрій міста Ізюм» Юрій Бриль.

Крім цього, комунальники встановили на автошляхах Ізюма 54 дорожні знаки, що становить п'ятдесят відсотків від потреби.

Дорожні знаки на вулицях Ізюма

Комунальники встановлюють дорожні знаки на вулицях Ізюма

  –  Ми працюємо на замовлення управління житлово-комунального господарства і при обстеженні міста з'ясували, що через війну потребують заміни більше ста дорожніх знаків. Замінили половину в межах фінансування, виділеного з бюджету Ізюмської міської ради,  – зазначає начальник комунального підприємства «Благоустрій міста Ізюм» Юрій Бриль.

Нагадаємо, що ізюмчанка, яку війна залишила без хати, запросила на входини.

Також нагадаємо, що близько 200 жителів регіону придбали нове житло замість свого знищеного саме у Харківській області.


   

Автор: Тетяна Чмут