В Ізюмі побувала учасниця "Голосу країни": виконавиця вразила грою на глюкофоні

31.05.2024 16:50 Ізюм
Лана Редніч та ізюмчанин Владислав Овчінніков заспівали разом/Фото: Оксана Завгородня Лана Редніч та ізюмчанин Владислав Овчінніков заспівали разом/Фото: Оксана Завгородня

Місто Ізюм Харківської області відвідала учасниця "Голосу країни", молодший сержант ЗСУ, військова артистка Лана Редніч. Зустріч з містянами відбулася в єдиній діючій бібліотеці міста. Лана виконала українські шлягери, авторські пісні і зіграла на глюкофоні.

Про це медіа «Слобідський край» розповіла директор Центральної бібліотечної системи міста Ізюм Оксана Завгородня.

 – На зустріч із Ланою прийшли, в основному, молоді люди. Лана відома, передусім, як етновиконавиця. Не часто у нас в Ізюмі почуєш фолькспів, тому це викликало непідробний інтерес серед нашої молодіжної аудиторії. Але справжнє пожвавлення почалося тоді, коли Лана зіграла на глюкофоні, який відноситься до ударних музикальних інструментів. Для більшості присутніх це було відкриття у світі музики. Також гостя заспівала в дуеті з нашим талановитим городянином Владиславом Овчинніковим. Хлопець грав на гітарі, і вони разом співали «Ой, у лузі-лузі», «Червону калину» та інші відомі українські твори, – зазначила директор Центральної бібліотечної системи міста Ізюм Оксана Завгородня.

Глюкофон у руках ізюмчан

Дорослі й малі ізюмчани освоюють глюкофон

Творча зустріч Лани Редніч із молоддю Ізюма стала можливою завдяки проєкту «Культурне відродження», який започаткував італійський артист і клоун Марко Родарі, внук знаменитого Джанні Родарі, автора «Чиполіно». Також Марко вклав свої особисті кошти у відбудову, умеблювання і поповнення книжкового фонду Ізюмської дитячої бібліотеки.

Нагадаємо, що у Кегичівці відкрили безкоштовну музичну студію для підлітків і молоді.

Раніше ми писали, що боєць з харківської бригади на фронті повернувся до творчості, що допомагає йому легше справлятися зі стресовими ситуаціями. 

 

Автор: Тетяна Чмут