На Харківщині капітально відновлюють міст

Фото: Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Харківській області Фото: Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Харківській області

В Ізюмському районі Харківської області на місці зруйнованого мосту дорожники облаштують дві металеві гофровані труби.

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на інформацію Служби відновлення та розвитку інфраструктури в Харківській області.

Ізюмський район

«Наразі працюємо виключно над капітальною відбудовую штучних споруд, без яких рух на дорогах державного значення в Харківській області  – неможливий. Це ті об'єкти, що були зруйновані від початку повномасштабного вторгнення Росії. В Ізюмському районі на місці зруйнованого мосту влаштовуємо дві металеві гофровані труби», – зазначили у Службі відновлення та розвитку інфраструктури.

ремонт мосту

Зазначимо, спочатку повномасштабного вторгнення на Харківщині було зруйновано 27 штучних споруд. В об‘їзд зруйнованих мостів зведено 25 тимчасових переправ.

мости

Раніше ми писали, що у Харківській області в роботі у шляховиків 4 мости, які вони ремонтують у межах експлуатаційного утримання.

Раніше ми писали, що у Харківській області шляховики підтримують у належному стані дороги державного значення, зокрема ті, які з'єднують нашу область з Луганською та кордон з росією.

Нещодавно у Харківській області шляховики розпочали роботи з повноцінного відновлення мосту, який був зруйнований у лютому 2022 року. Загалом в області капітально відновлюють 11 зруйнованих мостів.

Більше новин Харківська область читайте на нашому сайті. 

Автор: Ксенія Карпенко