Жителям Коломацької громади доставили 85 причепів безоплатних дров

08.12.2022 17:29 Коломак
У Коломацькій громаді Харківської області на минулому тижні для пільгових домогосподарств на території громади доставили близько 85 причепів паливної деревини.

Про це на робочій нараді повідомив селищний голова Володимир Гуртовий, передає «Слобідський край».

За його словами, доставкою дров пільговим домогосподарствам займається СКП «Лісове господарство» спільно з КП «Коломацьке ВУЖКГ».

У громаді збір пакета документів для пільгових категорій на отримання безоплатних дров триває. Документи треба подати старостам старостинських округів чи у відділ з питань соціального забезпечення.

Першочергово паливну деревину доставляють:

  • одиноко проживаючим особам/подружжям похилого віку;
  • сім’ям, до складу яких входять особи з інвалідністю I групи; сімей, до складу яких входять діти з інвалідністю підгрупи «А»;
  • сім’ям, у яких виховується троє та більше дітей, у тому числі дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;
  • одиноким батьку чи матері, які мають на вихованні дітей віком до 14 років; сім’ям до складу яких входять лише непрацездатні особи (діти, пенсіонери, особи з інвалідністю);
  • сім’ям, які отримують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям;
  • ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС;
  • сім’ям загиблих та поранених військовослужбовців (учасників бойових дій), які брали участь у воєнних діях та померли внаслідок отриманого поранення в результаті військової агресії рф (незалежно від системи опалення).

Нагадаємо, у Коломацькій громаді  видача дров розпочалася 22 листопада, на домівку видаватимуть один причіп.

У Коломацькій громаді наразі проживає чимало вимушених переселенців з Чугуївського району. Небайдужі мешканці громади зібрали гуманітарну допомогу для Малинівської громади, яка пів року знаходилася під ворожими обстрілами.

Нагадаємо також, що нещодавно Коломацька громада отримала потужний генератор з Польщі.

Автор: Галина Гришко