У Козіївці з’явиться спортивний простір для дітей-переселенців

17.05.2024 12:19 Краснокутськ
У Козіївці з'явиться простір для дітей У Козіївці з'явиться простір для дітей

Староста Козіївського старостату Краснокутської громади перемогла в конкурсі жіночих ініціатив.

Як розповіла кореспондентці медіа «Слобідський край» староста Козіївського старостинського округу Краснокутської громади Лариса Заєць, громада не вперше бере участь у різноманітних проєктах, які покращують життя громади. Торік у програмі, яка підтримує жіночі ініціативи – «Сила жінок», переможницею була очільниця громади Ірина Карабут. Тоді було подано проєкт про облаштування тепловими обігрівачами територіального центру соціального догляду, де проживали люди похилого віку та ВПО. Цьогоріч чергову перемогу здобула староста Козіївки Лариса Заєць.

– Ми виступали з ініціативою облаштування спортивного простору для дітей ВПО у Козіївському старостинському окрузі. Планується закуплення спортивного інвентарю для дітей, де вони займатимуться спортом. Це будуть шведські стінки, гантелі, скакалки, спортивні пляшки індивідуальні, канати тренувальні для кросфіту, – ділиться Лариса Заєць.

Окрім цього, заняття та тренування проводитиме учасник бойових дій. Чоловік є майстром спорту та має всі дозвільні документи на тренерство. Наразі він перебуває на лікуванні.

– Також ми залучимо декілька інших тренерів для занять. Планується, що до обіду в просторі займатимуться діти. А після обіду – люди похилого віку, які активно проводять вільний час та займаються спортом, – зазначає староста Козіївського старостату.

Проєкт уже виграний та погоджений, нині уточнюються запити переможниць. Для участі в ньому було пройдено багато етапів – збір широкої автобіографії учасниці, опис діяльності та ініціативи, інформація про загальну ситуацію в громаді, бюджетні пропозиції тощо.

Автор: Анастасія Хушану