У Краснокутській громаді відкриється унікальний проєкт

15.05.2024 14:51 Краснокутськ
У Краснокутську запрацює школа екологічного волонтерства У Краснокутську запрацює школа екологічного волонтерства

У Краснокутській громаді стартує школа ековолонтерів.

 

Як розповів медіа «Слобідський край» проєктний менеджер ГО «Green Art Tour» Артур Койчуренко, незабаром у Краснокутській громаді розпочне роботу школа екологічного волонтерства. Планується, що проєкт триватиме до жовтня 2024 року. Наразі набір до школи завершено, основна група складає понад 20 осіб. Узагалі в школу записалися активні громадяни 15-30 років, найбільшу частину групу складає молодь саме 15-17 років.

– Деякі заходи у нас будуть відкриті, які можна буде відвідувати всім бажаючим. Будуть і практичні заняття на природоохоронних територіях громади, і заняття з медіа та громадянської журналістики, і квести, і волонтерські виїзди, і толоки, і таборування тощо. Там вже буде працювати сформована група, яка постійно братиме участь в активностях, виконувати завдання і так далі, – зазначив Артур Койчуренко.

Проєкт націлений на розвиток культури волонтерства серед молоді громади. На заняттях учасники взаємодіятимуть з екологами, волонтерами, природоохоронцями та громадськими активістами.

– Така взаємодія насамперед потрібна, щоб ми могли втілювати у своїй громаді нові екологічні та природоохоронні проєкти, використовуючи різноманітний досвід, в тому числі інших куточків України, а також країн Європейського союзу. А також сприяти сталому розвитку, – каже Койчуренко.

Автор: Анастасія Хушану