У селищі Краснокутськ пройшла презентація роману «Оскар» української письменниці

13.03.2023 10:19 Краснокутськ
Джерело: Краснокутська селищна рада Джерело: Краснокутська селищна рада

У селищі Краснокутськ Харківської області українська письменниця сучасності Людмила Охріменко презентувала свій роман «Оскар».

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на Краснокутську селищну раду. Зустріч письменниці Людмили Охріменко пройшла в селищі Краснокутськ 10 березня. Під час заходу майстриня слова презентувала свій роман «Оскар», який був написаний на основі реальних подій із життя українського захисника. У 2021 році роман названий найкращим романом на воєнну тематику членами журі міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова 2021».

– На  змістовну і духовно наповнену зустріч завітали керівники громади, представники творчої інтелігенції краю та інші шанувальники творчості Людмили Охріменко. І отримали масу позитивних емоцій та хорошу нагоду придбати улюблені чи досі непрочитані книги, – зазначили у Краснокутській селищній раді.

Краснокутськ презентація книги

За словами очільниці Краснокутської громади Ірини Карабут, книги письменниці є дуже актуальними на теперішній час. Тому не дивно, що Людмилу Охріменко в громаді зустріли тепло та привітно. 

– Не часто зустрічаєш лідерку громади, яка не просто розуміє значення української книжки у Перемозі над ворогом, але й особисто долучається до процесу організації і презентації творчості. У великій залі зібралися працівники культури, освітяни, підприємці – читачі і поціновувачі сучасної української літератури про війну. А далі була розмова: щира, щемна, змістовна. Сила духу, прагнення Перемоги, стійкість – ось що я зрозуміла про вас! – поділилася враженнями від зустрічі Людмила Охріменко в соціальних мережах.

Краснокутськ, Людмила Охріменко

У творчому доробку письменниці – романи «Оскар», «Пригоди мухи в окропі на окупованій території», «Пригоди дорослого Буратіно жіночої статі», «Легка поведінка», збірка «Волонтерські історії», оповідання. 

Нагадаємо, Краснокутська лікарня отримала від благодійників медичні засоби та сучасні ліжка.  Раніше ми писали, що у селищі Краснокутськ 4 березня пройшов футбольний турнір пам'яті загиблих захисників.

Також нагадаємо, у Краснокутській громаді зібрали 70 тисяч 587 гривень на генератор для воїнів 92-ї танкової бригади ЗСУ

Про головні новини Краснокутськ та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.