У селищі Краснокутськ пройшов футбольний турнір пам'яті загиблих захисників

06.03.2023 10:19 Краснокутськ
Джерело: Краснокутська селищна рада Джерело: Краснокутська селищна рада
Футбольний турнір «Кубок пам'яті» пройшов у селищі Краснокутськ Харківської області.

Футбольний турнір «Кубок пам'яті» було проведено 4 березня, повідомляє «Слобідський край». Під час хвилини мовчання глядачі вшанували пам'ять захисників та футболістів  з Краснокутської громади Олексія Биковського та Івана Бича. Герої загинули в боях за Україну.

Переможцем і володарем кубка стала команда «Ведмідь» із села Пархомівка – гравцями цієї команди були загиблі воїни. Друге місце посіла команда «Аякс», третє – команда ФК «Краснокутськ».

Краснокутськ

Кращим воротарем турніру став Володимир Будаков, захисником – Віталій Соколовський, бомбардиром – Сергій Торяник, гравцем – Володимир Міщенко. Нагороди та кубок вручали мами героїв.

Нагадаємо, у Краснокутській громаді працюватимуть чотири шерифи.

Раніше селище Краснокутськ отримало два генератори, які забезпечать лікарню безперебійною подачею кисню для пацієнтів реанімаційного відділення.

Також нагадаємо, у Краснокутській громаді зібрали 70 тисяч 587 гривень на генератор для воїнів 92-ї танкової бригади ЗСУ

Про головні новини Краснокутськ та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.

Автор: Анастасія Хушану