З Куньєвської громади пустили ще один автобус до міста Ізюм

29.03.2023 10:21 Куньє
Фото: Куньєвська сільська рада Фото: Куньєвська сільська рада

У середині березня в Куньєвській громаді Харківської області вдалося відновити автобусне сполучення на Ізюм. Спочатку пустили рейс з Липчанівки, трохи пізніше – з Чистоводівки. А наразі ще курсуватиме автобус з Бугаївки.

Про це медіа «Слобідський край» повідомив начальник Куньєвської сільської військової адміністрації Сергій Мовчан.

– Люди довго просили, щоб пустили автобуси, оскільки для того, аби дістатися в Ізюм, треба було винаймати машину, а, наприклад, для жителів Чистоводівки це коштувало 700–1000 гривень. А так громадським транспортом в обидва боки житель заплатить 140 гривень, різниця колосальна. Наразі з Липчанівки автобуси ходитимуть по вівторках і четвергах, з Чистоводівки – по четвергах. 28 березня відбувся перший рейс з Бугаївки, цей автобус ходитиме щовівторка. Надалі дивитимемося на пасажиропотік і в разі необхідності збільшуватимемо рейси, – повідомив медіа «Слобідський край» Сергій Мовчан.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Ізюмському районі відремонтують постраждалу через бойові дії дорогу. Також ми розповідали про додатковий рейс між Балаклією і Савинцями. А у селищі Борова учні отримають планшети для навчання.

Більше новин села Куньє та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті. 

Головні новини Ізюмський район та Харківська область читайте на нашому сайті.