Правоохоронці зафіксували наслідки чергових ворожих обстрілів Харківської області (фото)

03.03.2023 15:23 Куп’янськ
У Харківській області під вогонь окупантів неодноразово потрапляло місто Куп'янськ. Також ворог завдавав ударів по смт Ківшарівка, смт Дворічна та місту Вовчанськ.

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на повідомлення Харківської обласної прокуратури і поліції.

У місті Куп’янськ зруйновані адміністративна будівля та заклад охорони здоров'я. Пошкоджено сільськогосподарське підприємство та зерносховище. Пожежею знищено близько 1,5 тисячі тонн зерна.

У селі Подоли Куп'янського району 2 березня внаслідок обстрілу з РСЗВ пошкоджені приватні домоволодіння. Від отриманих травм загинула 73-річна жінка.

Досудові розслідування відкриті за фактами порушення законів та звичаїв війни (ст. 438 КК України).

Нагадаємо, через нестабільну безпекову ситуацію місцева влада Куп'янського району оголосила про обов’язкову евакуацію дітей та маломобільних громадян на більш безпечні території.

Нагадаємо, таке рішення було прийнято 27 лютого 2023 року засіданням комісії з питань евакуації Куп’янської міської територіальної громади. Трохи раніше, 22 лютого, з громади евакуювали 30 місцевих жителів.

Нагадаємо також, українські військові не виключають, що російські загарбники можуть знову піти в наступ на Харків та Куп'янськ. Однак ЗСУ відстежують дії противника та, якщо атака все ж таки відбудеться – готові до відповіді. 

Головні новини Куп'янськ та Куп'янський район читайте на нашому сайті.