Комунальники Лозівської громади підготувалися до погіршення погодних умов

07.02.2023 11:57 Лозова
У частині Харківської області з 5 лютого почалося погіршення погодних умов. Через це комунальні підприємства Лозівської громади підготувалися до екстрених ситуацій, які можуть відбутися під час холодів, що протримаються до кінця тижня.

Про це медіа «Слобідський край» розповів очільник Лозівської громади Сергій Зеленський.

На вихідних у Лозівській громаді почалося погіршення погодних умов, через це напередодні була проведена нарада заступника Лозівського міського голови Дениса Петренка з керівниками комунальних підприємств. На випадок мокрого снігу, похолодання та ожеледі, комунальники Лозівщини підготували техніку для розчищення снігу та обробили дороги піщано-сольовою сумішшю.

— Звернули увагу, що очікується похолодання, тому підготували комунальні підприємства. Однак погодні умови виявилися не такими поганими, як очікувалося. Снігу не було, а через ожеледь викидали 20 тонн суміші по громаді, – розповідає «Слобідському краю» Сергій Зеленський.

Також на випадок аварійних відключень електроенергії під час холодів тепловики підготували запаси пального для генераторів, якими котельні забезпечені майже повністю.

— На випадок екстрених ситуацій є відпрацьована схема роботи та затверджений план. Майже стовідсотково ми забезпечені генераторами у разі відключень, є тільки технічні проблеми, які зараз вирішуються. Під час холодів люди будуть з теплом та водою, – ділиться очільник Лозівської громади.

Також міський голова Лозової наголосив на тому, що досить вчасно комунальники відремонтували трубу водопостачання, яка тиждень тому лопнула у приватному секторі та залишила без води 2500 абонентів.

Потепління у Лозівській громаді очікується до суботи 11 лютого.

Нагадаємо, у місті Лозова на 70 % відновили каналізаційну насосну станцію, що постраждала внаслідок одного з ракетних обстрілів росіян. Ця КНС обслуговує центральну частину міста та район Авилівка.

Також у місті Лозова підрядна організація розпочала працювати на теплорозподільному пункті № 10, який є першим у проєкті модернізації теплових мереж.

Автор: Олександр Манченко