У Лозовій третю добу ліквідовують аварію на водомережах

30.01.2023 19:37 Лозова
У місті Лозова Харківської області станом на 30 січня без води залишаються 3000 жителів Авилівської частини міста.

За словами мера Лозової Сергія Зеленського, людям організовано підвіз води. Комунальники обіцяють усунути порив сьогодні, 30 січня.

«Ліквідація триває вже 3 доби. Роботи уповільнюють грунтові води. Головне завдання зараз – подати людям воду. Надалі вирішуватимемо проблему комплексно – оновлюватимемо магістральний водогін. Торік на Авилівці санували ділянку в понад 2,5 км по вулиці Монастирській», – сказав Сергій Зеленський.

Лозова, Харківська область. Ремонт водомережі

За словами мера Лозової, через подорожчання матеріалів, пального та інших складових комунальникам усе складніше вирішувати проблеми ресурсами підприємства.

«Надаємо підтримку з місцевого бюджету. Торік виділили майже 25 млн грн. Зокрема, придбали нову техніку, що допомагає оперативніше виконувати ремонти», – сказав він.

Лозова, ремонт водопроводу, 30.01.2023

Нагадаємо, у місті Лозова на 70 % відновили каналізаційну насосну станцію, що постраждала внаслідок одного з ракетних обстрілів росіян. Ця КНС обслуговує центральну частину міста та район Авилівка.

Також у місті Лозова підрядна організація розпочала працювати на теплорозподільному пункті № 10, який є першим у проєкті модернізації теплових мереж.

Нагадаємо також, що міська рада міста Лозова збільшила обсяг програми реформування ЖКГ на 10 мільйонів гривень для закупівлі генераторів. На ці гроші планують закупити 17 джерел альтернативного живлення.

Головні новини Лозова та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.