Комунальники міста Лозова отримали допомогу від міжнародних партнерів

08.02.2023 14:25 Лозова
Місто Лозова Харківської області отримало каналізаційні та свердловинні насоси, мотопомпу, засувки та інше устаткування для комунального підприємства «Тепловодосервіс».

Про це повідомили у пресслужбі Лозівської міської ради, передає «Слобідський край».

«Це покращить якість надання послуг для 5 тисяч абонентів та дозволить заощадити на енергоносіях», – повідомив керівник КП Сергій Войцехович.

За його словами, з цією допомогою підприємство створить необхідний резерв, адже старе обладнання вже відпрацювало свій ресурс, а придбати нове устаткування в умовах воєнного часу складно.

Допомогу підприємству надала міжнародна організація Solidarités international, виконавши заявку «Тепловодосервіс» на майже 99 %.

Нагадаємо, комунальні підприємства Лозівської громади підготувалися до екстрених ситуацій, які можуть статися під час холодів.

Нагадаємо також, що нещодавно комунальники відремонтували трубу водопостачання, яка лопнула у приватному секторі та залишила без води 2500 абонентів.

Також у місті Лозова на 70 % відновили каналізаційну насосну станцію, що постраждала внаслідок одного з ракетних обстрілів росіян. Ця КНС обслуговує центральну частину міста та район Авилівка.

Головні новини Лозова читайте на нашому сайті.

Автор: Галина Гришко