У місті Лозова знову можна зареєструватися за місцем проживання

09.12.2022 18:31 Лозова
У місті Лозова Харківської області відновили надання послуги з реєстрації місця проживання.

Про це повідомляє LozovaNews, передає «Слобідський край».

Подати документи для реєстрації або зняття з реєстрації місця проживання містяни можуть у Лозівському центрі надання адмінпослуг на вулиці Михайла Грушевського, 2.

Відділ працюватиме з понеділка по п’ятницю, з 8:00 до 15:00, перерва 12:00 – 12:00. Під час повітряних тривог прийом громадян буде припинятися. А під час знеструмлення не працює сервер.

Витяг з реєстру територіальної громади можна отримати у відділі реєстрації або згенерувати у мобільному застосунку «Дія».

З початку повномасштабного вторгнення послуга реєстрації та зняття з реєстрації місця проживання була недоступною, бо призупинили роботу реєстрів тергромад.

Нагадаємо, що у Лозовій під час вимкнення світла після масштабного обстрілу енергетичної інфраструктури України вулицями міста курсували карети «швидкої», щоб місцеві жителі могли отримати медичну допомогу. Також амбулаторія села Орілька Лозівської громади отримала генератор і може приймати пацієнтів, попри перебої в електропостачанні.

Нагадаємо також, що Лозівська громада Харківської області отримала перші вантажі з деревиною для обігріву будинків місцевих мешканців. Також через масштабний ракетний обстріл української енергетичної інфраструктури Лозівщина зіткнулася з вимкненням котелень.

Більше новин міста Лозова читайте тут. 

Автор: Галина Гришко