Безкоштовні дрова у Пісочинській громаді отримали майже 70 будинків

17.12.2022 10:55 Пісочин
Фото зі сторінки Олега Чернобая у Facebook Фото зі сторінки Олега Чернобая у Facebook

Станом на 16 грудня у Пісочинській територіальній громаді Харківської області роздали 280 кубометрів соціальної деревини. Безкоштовні дрова мають отримати ще понад 100 домоволодінь ТГ.

Про це медіа «Слобідський край» розповів ПІсочинський селищний голова Олег Чернобай.

Нагадаємо, наприкінці вересня стало відомо, що протягом осінньо-зимового періоду держава планує забезпечити паливною деревиною жителів територій, прилеглих до зон проведення бойових дій. Серед восьми таких областей опинилася і Харківщина.

Наразі в нашому регіоні йде активна роздача безоплатних дров, зокрема в Пісочинській громаді.  Кожен мешканець, чий будинок  не облаштований альтернативними системами опалення, окрім дров`яного,  може отримати  безкоштовну деревину за рахунок субвенції з Державного бюджету. Першочергово дровами забезпечують соціально незахищені верстви населення.

–  Станом на 16 грудня в нашій громаді триває реалізація державної субвенції. Селищною радою у повному обсязі  субвенції – на суму 1 мільйон 369 тисяч – укладено  договори  на поставку соціальної деревини для населення. Основним постачальником є ДП «Жовтневе лісове господарство».  Надавати людям дрова ми розпочали наприкінці листопада. Станом на 16 грудня  отримано 280 кубометрів, з яких 236 вже видано людям.  Деревину отримали 69 домогосподарств.  Кожне домогосподарство отримує в середньому 3,5  кубічні метри деревини, – розповів керівник Пімочинської громади Олег Чернобай.

Ще більш 100 будинків селища Пісочин та інших населених пунктів громади отримають безкоштовні дрова.

– Докладаємо максимум зусиль, щоб доставити людям дрова до кінця цього року, незважаючи на складні погодні умови, – зазначає Олег Чернобай.

Раніше ми повідомляли, що Пісочинська громада має отримати генератори, зарядні станції та газові балони. Також у ТГ повинен з’явитися безпечний розвитковий дитячий центр.

Більше новин селища Пісочин та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.