Мешканці Малоданилівської громади отримали будматеріали для ремонту житла

13.02.2023 12:56 Мала Данилівка
Сто мешканців села Черкаська Лозова та селища Лісне Малоданилівської громади Харківської області отримали будівельні набори для відновлення житла від благодійної організації «Проліска».

Про це повідомляє медіа «Слобідський край» з посиланням на очільника Малоданилівської громади Олександра Гололобова.

У центрі села Черкаська Лозова 100 мешканців цього населеного пункту та селища Лісне отримали будівельні набори для відновлення житла, до яких входить ОСБ-плити, бруски, обрізні дошки, банерні полотна, монтажна піна та клейкі стрічки. Ці набори громаді передала благодійна організація «Проліска». Це вже другий візит благодійників, на якому вони зупинятися не збираються.

Також у Малоданилівській громаді продовжують установлювати пічки-«буржуйки» в неопалювальні будинки. Нещодавно 50 елементів обігріву було передано та змонтовано в помешканнях жителів. Крім того, на цих пічках можна готувати їжу. «Буржуйки» громаді передав благодійний фонд «Мирне небо».

У майбутньому в громаді планують здійснити ремонт внутрішніх приміщень Черкаськолозівської та Ліснянської амбулаторій, а також дитячого садка «Барвінок» у селищі Лісне, які найбільше постраждали внаслідок військової агресії.

Нагадаємо, Малоданилівська громада розташована за 20 кілометрів від кордону з росією. Тож одразу прийняла на себе ворожі удари та зазнала значних руйнувань через постійні обстріли. 

Нещодавно волонтерська організація «Український Благодійний Альянс» передала Малоданилівській громаді генератор.

Нагадаємо також, що у Малоданілівській громаді з’явилась можливість відремонтувати 100 будинків. По 2 тисячі євро можуть отримати жителі громади, чиї будинки зазнали руйнувань 2-ї категорії, але які можна швидко відновити

Головні новини Мала Данилівка читайте на нашому сайті.