Рік викликів і здобутків: як у Нововодолазькій ТГ співпрацюють з народним депутатом

07.12.2021 13:20 Нова Водолага
У Нововодолазькій громаді Харківської області розповіли про виклики і здобутки, які були протягом 2021 року.

Одним із основних викликів 2021 року для Нововодолазької громади став коронавірус. Як і попередній рік, громада для боротьби з ковідомом витрачала чимало ресурсів.

– Пандемія COVID-19 додала клопоту в життя громади. Як і у минулому році багато зусиль було докладено, щоб подолати цей виклик. Завдяки нашим спільним зусиллям діти навчалися, все необхідне для лікарень закуповувалось, а бюджет наповнювався і виконувався. Селищна рада активно співпрацювала з місцевим бізнесом, – розповів «Слобідському краю» Нововодолазький селищний голова Олександр Єсін.

Також він зазначив, що громада продовжує вчитися жити у нових умовах. У ТГ проводиться активна вакцинація жителів проти коронавірусу. Наразі вже щеплено близько 60 % населення, яке підлягає вакцинації.

– Ми намагаємося до всіх жителів громади донести, що COVID-19 – це пандемія невакцинованих, – підкреслює самоврядовець.

Та, не звертаючи на жодні виклики, життя в громаді триває. Впроваджуються нові проєкти, багато об’єктів ремонтуються. Залучати чималі кошти в розвиток інфраструктури громади, за словами Олександра Єсіна, вдається завдяки співпраці з народним депутатом України Олексієм Красовим.

– На моїй пам’яті це перший нардеп, який дослухається до громад. Не тільки чує нас, але й допомагає в розв’язанні багатьох проблем. Відстоює інтереси громад у Верховній Раді. Для Нововодолазької ТГ Олексій Красов залучив багато коштів на ремонт закладів охорони здоров’я та дитячого оздоровчого табору, придбання техніки тощо, – повідомив голова селищної ради.

А, за словами керівниці обласної ради Тетяни Єгорової-Луценко, усі народні депутати від Харківщини дуже активно працюють у регіоні. Депутатські субвенції вони вкладають у громади на своїх округах.

Автор: Юлія Міронюк