Пішов через ліс і втратив орієнтир: поліцейські врятували літнього жителя Печенігів

17.02.2023 17:05 Печеніги
Працівники Чугуївського районного управління врятували 67-річного жителя Печенігів, який повертався додому через ліс і заблукав.

Подія сталася 16 лютого близько 20:00, розповіли у відділі комунікації поліції Харківської області, передає «Слобідський край».

«Патрулюючи місцевість поблизу лісосмуги в селищі Печеніги, поліцейські помітили сліди людини на снігу, які вели до лісу. Вдалині правоохоронці побачили людський силует. Поліцейські виявили чоловіка, який тримався за дерево», – розповіли у поліції.

Як з’ясувалося, 67-річний чоловік гостював у сина в селі П’ятницьке. По обіді вирушив додому в Печеніги через ліс і втратив орієнтир. Більш ніж п’ять годин він блукав по лісу. «У нього не було із собою телефону. Чоловік втратив надію повернутися додому. Розшукуваного чоловіка поліцейські відвезли до сина в село П’ятницьке», – повідомили у поліції.

Нагадаємо, у жовтні в Чугуївському районі поліцейські врятували 30-річного чоловіка, який пішов у ліс за грибами та заблукав.

Нагадаємо також, що  відновлено автобусне сполучення Новий Бурлук – Артемівка – Харків (через Печеніги). Це вже буде третій автобусний маршрут, яким жителі Печенізької громади можуть добратися до обласного центру.

Нещодавно Чугуївська та Печенізька громади отримали по 200 сімейних продуктових наборів, в які також входили засоби особистої гігієни та інші предмети першої необхідності.

Головні новини Печеніги читайте на нашому сайті.

Автор: Галина Гришко