У Печенізькій громаді працюватимуть мобільні бригади лікарів з Харкова

17.01.2023 14:15 Печеніги

Жителі селища Печеніги і інших населених пунктів громади можуть отримати кваліфікаційне медичне діагностичне обстеження, а також отримати консультацію лікарів різних профілів третинного рівня допомоги, не виїжджаючи за межі свого села.

Про це повідомив Печенізький селищний голова Олександр Гусаров, передає «Слобідський край».

«Продовжуємо співпрацю з «Центром екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» міста Харкова. Разом з медиками працюємо над тим, щоб жителі Печенізької громади мали можливість отримати якісні медичні послуги», – повідомив Олександр Гусаров.

Прийом лікарів «Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» міста Харкова в складі кардіолога, невропатолога, УЗД-діагноста, педіатра, гінеколога (з можливістю проведення УЗД та взяття мазків на дослідження) відбудеться:

  • 23 січня у селі П'ятницьке за адресою: вул. Назарова, 30 (біля ФП)
  • 24 січня у селі Кицівка за адресою: вул. Центральна, 5 (біля сільського клубу)
  • 25 січня у селі Приморське за адресою: вул Шкільна, 3 (біля ФП)
  • 26 січня у селі Артемівка за адресою: вул. Шолохова, 1 (біля Будинку культури)
  • 27 і 28 січня у селі Мартова за адресою: вул. Гагаріна, 1 (біля амбулаторії). У с. Мартова 27 січня будуть вести прийом гінеколог, педіатр, кардіолог, невропатолог, а 28 січня – кардіолог і невропатолог.

Час прийому пацієнтів з 09.00 до 16.00.

Огляд, консультації та призначення лікування здійснюються безкоштовно.

Нагадаємо, від 18 січня відновлюється автобусне сполучення Новий Бурлук – Артемівка – Харків (через Печеніги). Це вже буде третій автобусний маршрут, яким жителі Печенізької громади можуть добратися до обласного центру.

Нагадаємо також, що у Печенігах та інших населених пунктах Печенізької територіальної громади Харківської області розпочато оформлення заявок на отримання грошової допомоги від Всесвітньої продовольчої програми ООН.

Нещодавно амбулаторія в селі Артемівка Печенізької громади отримала калориферну піч «Булер'ян», завдяки чому тепер буде тепло і медикам, і пацієнтам. Також у Печенізькій громаді активно займаються підготовкою до відкриття «Пунктів Незламності» в селах.

Головні новини Печеніги читайте на нашому сайті.