У селі Мартове відремонтували водонапірну башту

08.02.2023 12:25 Печеніги
У селі Мартове Печенізької громади Харківської області завершили проєкт по заміні 25-кубової аварійної водонапірної башти Рожновського.

Про це повідомив Печенізький селищний голова Олександр Гусаров, передає «Слобідський край».

«Споруда, якою більш ніж 30 років користувалися мартівчани, давно стала проблемним об’єктом у селі Мартове, не підлягаючи ні ремонту, ні відновленню. Пошук партнерів, які долучилися до реалізації важливого проєкту, приніс добрий спільний результат», – сказав Олександр Гусаров.

Нова башта забезпечуватиме водопостачанням дитячий садок, ліцей, культурно-спортивний комплекс, містечко багатоповерхівок та значну частину  приватного сектора в селі. До того ж постачання води новою спорудою значно зекономить споживання електроенергії.

Олександр Гусаров наголосив, що виготовлення й встановлення водонапірної башти в Мартовому здійснювалось не за рахунок бюджету громади, а завдяки допомозі спонсорів.

Мартове. Відновлена водонапірна башта

Нагадаємо, від 18 січня відновлено автобусне сполучення Новий Бурлук – Артемівка – Харків (через Печеніги). Це вже буде третій автобусний маршрут, яким жителі Печенізької громади можуть добратися до обласного центру.

Нагадаємо також, що у Печенігах та інших населених пунктах Печенізької територіальної громади Харківської області розпочато оформлення заявок на отримання грошової допомоги від Всесвітньої продовольчої програми ООН.

Нещодавно амбулаторія в селі Артемівка Печенізької громади отримала калориферну піч «Булер'ян», завдяки чому тепер буде тепло і медикам, і пацієнтам. Також у Печенізькій громаді активно займаються підготовкою до відкриття «Пунктів Незламності» в селах.

Головні новини Печеніги читайте на нашому сайті.

Автор: Галина Гришко