Лікарня у селищі Рогань отримала об'ємну гуманітарну допомогу

28.02.2023 13:22 Рогань
Центр первинної медичної допомоги № 4 Харківського району, що розташований у селищі Рогань Харківської області, отримав від благодійного фонду об’ємну партію медикаментів. Лікарня обслуговує мешканців Роганської та Вільхівської громад.

Про це повідомляє медіа «Слобідський край» з посиланням на директора Благодійного фонду «Джерело Відродження» Сергія Жука.

Благодійний фонд «Джерело Відродження» (CFSR) разом з Координаційним штабом Громадської ради при ГУ ДПС у Харківській області передали об'ємну та коштовну партію медикаментів до Центру первинної медичної допомоги № 4 Харківського району, що розташований у селищі Рогань. Ця лікарня обслуговує мешканців та внутрішньо переміщених осіб Роганської та Вільхівської громад. Необхідна медикам допомога надійшла від міжнародної некомерційної організації «Americares Foundation».

– Продовжуємо доставляти гуманітарну допомогу в райони області, що були деокуповані чи де йшли бойові дії. Саме тут є запит населення на найнеобхідніші першочергові речі, – зазначає Сергій Жук.

Це не перша допомога, яка надійшла до Роганської громади від Благодійного фонду «Джерело Відродження». 15 лютого до селища Рогань доставили речі для потреб місцевих жителів та внутрішньо переміщених осіб, зокрема й дітей, а також для роботи місцевого Пункту Незламності.

– Команда CFSR вдячна керівництву Роганської громади – Марії Черненко  та Тетяні Жуковій, а також особовому складу поліцейських офіцерів громад у Харківській області, зокрема Віталію Момоту, за те, що з перших днів війни ми стаємо пліч-о-пліч, – зазначає директор Благодійного фонду.

Для здійснення цієї гуманітарної місії «Джерелу Відновлення» допоміг естонський підприємець Урмас Сиирумаа, який надав три надійні повнопривідні мікроавтобуси Mercedes-Benz та багато інших необхідних речей.

Нагадаємо, Роганській громаді Харківської області передали 10 тонн будівельних матеріалів та сумішей.

На початку січня в селищі Докучаєвське Роганської громади робітники завершували консервувати 9-поверхівку, зруйновану на початку минулого березня внаслідок авіаудару

Також селище Рогань і інші населені пункти громади відновлюють житловий фонд та котельні та готуються на випадок аварійних відключень.

Головні новини Рогань читайте на нашому сайті.