У Роганській громаді приймають заявки для отримання безкоштовних буржуйок

14.03.2023 15:22 Рогань

Комітет Червоного Хреста у селищі Рогань продовжує реєстрацію мешканців для отримання безкоштовних пічок-буржуйок. Зареєструватися можуть усі мешканці, які належать до пільгових категорій та проживають у приватних будинках.

Про це повідомляє медіа «Слобідський край» з посиланням на Роганську селищну раду.

У Роганській громаді Комітет Червоного Хреста продовжує реєстрацію для отримання буржуйок. Отримати пічку можуть будь-які пільгові категорії, які проживають у приватних будинках, особливо якщо вони не мають газового опалення.

У селищі Рогань запис здійснюватиметься в будівлі селищної ради. У старостинському окрузі необхідно звернутися до офісу старости.

Для реєстрації потрібно мати із собою паспорт, ідентифікаційний код та документи, що підтверджують статус соціальної категорії.

— Буржуйки будуть видаватися тільки тим, хто не отримував ці печі раніше, дотримуючись черги з пріоритетом на соціальні категорії, – зазначають у селищній раді.

Реєстрацію для отримання пічок від Комітету Червоного Хреста в Роганській громаді почали проводити 3 березня.

Нагадаємо, Роганській громаді Харківської області передали 10 тонн будівельних матеріалів та сумішей.

На початку січня в селищі Докучаєвське Роганської громади робітники завершували консервувати 9-поверхівку, зруйновану на початку минулого березня внаслідок авіаудару.

Також селище Рогань і інші населені пункти громади відновлюють житловий фонд та котельні та готуються на випадок аварійних відключень.

Головні новини Рогань читайте на нашому сайті.