Жителі Шевченківської громади зібрали 25 тонн гуманітарної допомоги для Херсонщини

23.06.2023 09:19 Шевченкове
Джерело: Сергій Старіков Джерело: Сергій Старіков

Мешканці Шевченківської громади Харківської області передали другий гуманітарний вантаж допомоги для Херсонської області.

 

Як розповів кореспондентці медіа «Слобідський край» начальник Шевченківської селищної військової адміністрації Сергій Старіков, допомогу для Херсонської області жителі громади збирають уже вдруге. Цього разу до збору вантажу долучилися жителі Аркадівського, Сподобівського, Гетьманівського, Старовірівського, Василенківського, Новомиколаївського, Петропільського старостатів, селища Шевченкове та товариство воїнів-інтернаціоналістів.

– Разом вони зібрали 25 тонн гуманітарних вантажів. Допомогу в транспортуванні вантажу надають приватний підприємець Сергій Жаров, благодійний фонд "Єдність і сила", волонтер Володимир Колій. Про потреби жителів Херсонщини ми дізнаємося від волонтерів, які працюють із координаційним штабом. Також передаємо речі, які за логікою можуть знадобитися людям, – розповів начальник Шевченківської СВА.

Шевченківці передали допомогу у Херсон

Нагадаємо, жителів селища Шевченкове просять долучитися до облаштування укриттів у підвалах багатоквартирних будинків. Нагадаємо також, 12 червня окупанти завдали ударів по селищу Шевченкове Харківської області. Двоє людей зазнали поранень, понад 35 будинків пошкоджено. Раніше ми писали, що у Шевченківському районному будинку культури Харківської області завершили прибирання приміщень, які були пошкоджені внаслідок ракетних ударів.

Головні новини селища Шевченкове читайте на нашому сайті.