Частина селища Старий Салтів відрізана від газопостачання

13.02.2023 17:51 Старий Салтів
Нижня частина селища Старий Салтів Харківської області повністю відрізана від газопостачання.

Як розповів кореспондентці медіа “Слобідський край” начальник Старосалтівської селищної військової адміністрації Антон Палєй, у селищі Старий Салтів мешкає не більше 750 людей.

– Старий Салтів складається з двох частин – верхня та нижня. Нагорі селища все добре, там є газ, нормальна ситуація з опаленням. Унизу газу немає, і я не дуже впевнений, що він там скоро з'явиться. У тій частині селища дуже великі пошкодження, "Харківгаз" відрізав зараз той район, – каже Антон Палєй.

Наразі люди можуть "зігріти" домівки альтернативними джерелами опалення.

–  Щоб хтось замерзав – мені ніхто не жалівся. Ми видавали дрова за державною програмою, але не всі жителі їх отримали.  І навіть якщо прямо зараз прийде весна, боюся, що дрова вже у всіх закінчаться. Загалом у Старому Салтові значні пошкодження, тут були активні бойові дії. Проблем дуже багато, – зазначив начальник Старосалтівської СВА.

Нагадаємо, у селищі Старий Салтів складають списки для «легкого» та «середнього» ремонту будинків. Раніше ми писали, що у селищі Старий Салтів відновили роботу ЦНАПу  та  відновлювали світло.

Головні новини Старий Салтів та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.

Автор: Анастасія Хушану