Вовчанськ та Вільхуватка отримали 500 кубометрів дров від Укрзалізниці

25.01.2023 19:16 Вовчанськ
Жителі Вовчанської та Вільхуватської громад Харківської області, де зараз найскладніша ситуація з опаленням, отримали майже 500 кубометрів дров.

Про це повідомив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов, передає «Слобідський край».

«Дякую керівництву Укрзалізниці, яка виділила дрова для наших людей. Ця допомога є дуже важливою для нас у цей опалювальний сезон, адже у багатьох громадах окупанти майже повністю знищили теплогенеруючу інфраструктуру», – сказав Олег Синєгубов.

У Вільхуватській тергромаді дрова отримали 120 родин. За даними начальника сільської військової адміністрації Євгена Шаповала, кожному домоволодінню передали по 2 кубічні метри дров.  

500 кубометрів деревини для опалення Харківська область отримала від «Укрзалізниці»

«Укрзалізниці» передала Харківській області 500 кубометрів дров

Нагадаємо, на початку січня у Харківській області придбали 40,9 тисячі кубічних метрів деревини паливної за кошти держбюджету. На закупівлю дров для жителів Харківської області уряд виділив 66 мільйонів гривень і ще 20 мільйонів додаткової субвенції. Кошти на закупівлю дров розподілили між 55 територіальними громадами області.

Нагадаємо також, що  у Вільхуватській громаді найбільше постраждали села, які розташовані у 20-кілометровій зоні вздовж кордону. Це Рублене, Чугунівка, Вільхуватка, Мілове

До війни у громаді працювали дві амбулаторії загальної практики – сімейної медицини та 6 фельдшерсько-акушерських пунктів. Зараз залишилася лише одна

Головні новини Вовчанськ та Вільхуватка читайте на нашому сайті.

 

Автор: Галина Гришко