Окупанти вдарили по селищу Золочів з «Урагану»: пошкоджені будинки

05.01.2023 16:52 Золочів
Фото: Віктор Коваленко Фото: Віктор Коваленко
4 січня ворог обстріляв селище Золочів Харківської області, внаслідок чого постраждали приватні будинки: осколками посікло вікна, двері, дах. На щастя, обійшлося без жертв.

Про це медіа «Слобідський край» розповів начальник Золочівської селищної військової адміністрації Віктор Коваленко.

– Вчора, 4 січня, десь о 22:30 ворог з РСЗО «Ураган» обстріляв селище Золочів. Пошкоджені три будинки: осколками посікло вікна, двері, дах. Найголовніше, що обійшлося без жертв. Це був перший обстріл селища за останній місяць, коли були прямі влучання, – розповів Віктор Коваленко. – Майже щодня від обстрілів окупантів потерпають прикордонні населені пункти. Це Одноробівський, Олександрівський, Удянський та Одноробівський Перший старостинські округи.

Без огляду на постійні удари з боку окупантів, Золочівська громада продовжує відновлюватися. Так, вчора заживили село Макарове, там також є вода і газ.

– Зараз на часі в нас відновлення енергопостачання у селах Дуванки, Цилюрики, Сотницький Козачок, Гур’їв Козачок та Басове. Важко сказати, коли там з’явиться світло, енергетики прогнозів не дають, роблять усе від них можливе. Втім про людей ніхто не забуває. Ми жителів цих населених пунктів забезпечили буржуйками та дровами, ніхто не замерзне. А деяких мешканців, які не в змозі себе обслуговувати або немає можливості там взимку залишатися, ми їх евакуювали, – розповів очільник громади.

Наразі в Золочівській громаді проживає близько 22 тисяч людей, з яких 3,5-4 тисячі повернулися додому за останні кілька місяців. Віктор Коваленко каже, що після вчорашнього обстрілу люди злякалися, у них знову з’являються думки щодо виїзду.

Нагадаємо, раніше ми розповідали чим оснащені Пункти Незламності в Золочівській громаді. А в кінці минулого року у ТГ повністю відновили газопостачання.

Більше новин селища Золочів та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.

Автор: Савелій Мякушко