У Золочеві безробітних залучили до розборів завалів житлових будинків

01.02.2023 12:55 Золочів
У селищі Золочів Харківської області районна філія обласного центру зайнятості до суспільно корисних робіт залучила 7 безробітних.

Про це повідомили у Золочівській районній філії Харківського обласного центру зайнятості, передає «Слобідський край».

«В умовах війни всі зусилля суспільства мають бути спрямовані на опір агресору та подолання наслідків вторгнення, особливо в регіонах, які постраждали найбільше від ворожих обстрілів, до таких відноситься наша Золочівська громада», – йдеться у повідомленні.

Зараз на розборі завалів житлових будинків у селищі Золочів працюють 7 безробітних.

Золочів, Харківська область. безробітні розбирають руїни

Люди, які долучились до таких робіт, мають право на:

  • укладення строкового трудового договору з оплатою не нижче від розміру мінімальної заробітної плати, встановленого на дату її нарахування;
  • на оплату проїзду в межах регіону до місця виконання робіт та у зворотному напрямку (у разі потреби);
  • охорону праці та загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

На весь час виконання суспільно корисних робіт у період воєнного стану за особою зберігається статус безробітного.

Заробітна плата та нарахування на заробітну плату безробітним фінансується з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Харківська область, селище Золочів. Безробітних залучили до розбору завалів

Нагадаємо, на початку січня фахівці Золочівського району електричних мереж (РЕМ) АТ «Харківобленерго» повністю відновили електропостачання в селі Макарове Золочівської громади Харківської області.

У грудні минулого року енергетики повернули світло у село Турове Золочівської громади Харківської області, яке залишалось знеструмленим протягом 10 місяців.

Наприкінці листопада «Укрзалізниця» відновила залізничне сполучення між Золочевим і Харковом. Поїзди роблять зупинки на станціях: роз’їзд 6 км, Основа ЕЦ, роз’їзд Нова Баварія, Хвилинка, Рижів, Подвірки, Зарічанка, Шпаківка, Курортна, Пересічне, Яротівка, Черелино, Феськи, Рогозянка, 205 км, Чорноглазівка та Соснівка.

Головні новини Золочів читайте на нашому сайті.