У Близнюківській громаді вперше стартує громадський бюджет: які проєкти подають

Проєкт «Благоустрій вказівного знаку «Центр Сходу України: Харків - Донецьк - Дніпро 128 км»/Близнюківська громада Проєкт «Благоустрій вказівного знаку «Центр Сходу України: Харків - Донецьк - Дніпро 128 км»/Близнюківська громада

Близнюківська громада вперше запустила в роботу громадський бюджет. Наразі жителі подали 14 проєктів, утім два з них об’єднали в один.

 

Як розповів кореспондентці медіа «Слобідський край» очільник Близнюківської громади Геннадій Король, раніше у ТГ не проводився конкурс проєктів громадського бюджету. Наразі ж активні жителі громади подали 14 проєктів, два з них, за згодою учасників, були об’єднані в один.

– Дуже важливо активізувати громадськість, активізувати соціальні проєкти, інвестиції в людський капітал. Дуже важливо показати людям, що тут можна жити і їхні ідеї важливі для розвитку громади. Тож цьогоріч ми тестуємо громадський бюджет, – зазначив Геннадій Король.

Наразі близнюківці можуть голосувати за вподобані проєкти. Загалом їх 13 – дев’ять малих та чотири великих. Голосування триватиме до 31 серпня. Одна людина може проголосувати за один великий та один малий проєкти. Сама ж реалізація переможних проєктів запланована на 2025 рік.

– Проєкти гарні. Утім, особисто в мене, як в очільника громади, були трохи інші бачення реалізації громадського бюджету. Але в цьому і сенс, ми маємо дивитися та реалізовувати саме те, чого хочуть наші жителі, – наголосив Близнюківський селищний голова. 

Так жителі громади подали проєкти в різних категоріях – освітні проєкти, спорт і туризм, безпека та громадський порядок, комунікація з громадськістю та інформаційні технології, соціальні проєкти, енергозбереження і захист довкілля. Зокрема, учасники пропонують створювати сквери для відпочинку, спорту, майданчик для вигулу собак, установлення відеоспостереження, джерел сонячної енергії тощо.

Оперативні новини читайте в нашому Telegram

Автор: Анастасія Хушану

Теги: