Як правильно вибрати ортопедичні устілки

Як правильно вибрати ортопедичні устілки

З огляду на можливості сучасних технологій, було б дивно не користуватися засобами, які винайдені саме для того, щоб полегшувати життя і покращувати здоров'я.

І мова не йде зараз про складні хірургічні втручання на нейронному рівні. Ні, ми поговоримо про тривіальні, на перший погляд, ортопедичні устілки, використання яких, однак, здатне творити дива. 

Ортопедичні устілки додадуть вашому взуттю велику часточку комфорту — зникне втома, якщо така була, ви зможете довше ходити, адже стопа отримає правильну підтримку і амортизацію. Устілки знижують ударне навантаження на суглоби, нівелюючи його. Відбувається правильний розподіл навантаження — від стопи до хребта, по всьому опорно-руховому апарату. Більш того, регулярне носіння устілок перешкоджає навіть розвитку варикозного розширення вен!

Ось про спосіб запобігти цьому болю ми і поговоримо.

Устілки бувають різні

За типом матеріалу ортопедичні устілки для взуття діляться на різні типи:

 • гелеві,
 • повністю шкіряні,
 • шкіряні, в комбінації з пластиковим супінатором,
 • коркові,
 • з латексної піни, яку вкривають натуральною шкірою (комбінований склад),
 • з високо-еластичної піни (медіфоам),
 • з перфорованого EVA- матеріалу тощо.

Кожен матеріал вибраний не просто так: тести і дослідження показали, який саме матеріал найкраще справляється з поставленим завданням. Тут враховується вимога до жорсткості устілки — наскільки потрібний анатомічний рельєф зобов'язаний бути міцним, чи припустима його еластичність або, навпаки, необхідна агресивна дія на стопу.

 

Існує також поділ за типом анатомічного рельєфу і його розташування:

 • моделі з супінатором поздовжньо-поперечного зводу стопи, що формують здоровий рельєф стопи, і працюють як у цілях профілактики, так і з метою корекції плоскостопості,
 • напівустілки з супінатором, які слід вкладати до взуття на конкретній ділянці - такі моделі фіксуються клейким аплікатором. Спрямовані на профілактику та корекцію плоскостопості,
 • моделі виключно під п'яткову область — рекомендуються при ревматоїдному артриті ,
 • масажні ортопедичні устілки для взуття — покликані скоротити ударне навантаження на хребет і стопу шляхом ефекту масажу стоп при носінні,
 • різного роду підп'яточники тощо.

Взагалі при виборі устілки ви повинні керуватися своїми відчуттями і особливостями своєї стопи. Устілка ортопедична, розміщена у взутті, не повинна завдавати дискомфорт. Якщо присутній діагноз грамотного ортопеда, що вимагає носіння устілок, слід дотримуватися рекомендацій, а не купувати модель, яка допомогла знайомому знайомого або його сусідові.

Головне — правильні ортопедичні устілки

Отже, можливо, тепер ви чіткіше уявляєте собі, яка саме модель вам потрібна. Якої форми, з яким рельєфом, з якого матеріалу. Ви знаєте, для чого і як використовувати своє придбання. Залишилося всього нічого: купити ортопедичні устілки для взуття, які підходять саме під ваш запит.

Саме для цього ми запрошуємо вас в інтернет-магазин olvi.ua. Наші кваліфіковані менеджери підкажуть, яка устілка ортопедична потрібна саме у вашому випадку. Не чекайте, поки носіння ортопедичних устілок стане суворою необхідністю. Подаруйте своїм ногам комфорт вже сьогодні!

Матерiaли по темі

subscription
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини:
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини: