Перші депортовані до рф жителі Харківської області зможуть повернутися додому

22.02.2023 11:31 Балаклія
Працівники Міграційної служби Харківської області видали посвідчення мешканцям Балаклійського та Харківського районів, які були депортовані в рф або які виїхали з тимчасово окупованих територій та втратили паспортні документи.

Як повідомляє ГУ ДМС у Харківській області, з цим посвідченням вони можуть повернутися додому через території третіх країн, передає «Слобідський край».

«До міграційників звернулись мати та батько з деокупованого міста Балаклія, в яких ще на початку липня 2022 року було примусово вивезено доньку до держави-агресора. Наразі виготовлене посвідчення вручене батькам, які з нетерпінням чекають на повернення доньки додому», – йдеться у повідомленні.

Оформлення такого посвідчення є безоплатним та здійснюється протягом п’яти робочих днів із дня подання заяви-анкети встановленого зразка. Термін дії документа – до трьох місяців.

Нагадаємо, нещодавно комунальному підприємству «Балаклійський водоканал» передали універсальний екскаватор-навантажувач британської компанії JCB.

Через бойові дії у Балаклійській громаді значно постраждала система постачання та відведення води. У зв’язку з цим Балаклійський водоканал підписав з ЮНІСЕФ меморандум про співпрацю на 58 мільйонів гривень.

Нагадаємо також, що правоохоронці повідомили про підозру в колабораційній діяльності харків'янину, ексучаснику шоу «Україна має талант», який у червні 2023 року обійняв псевдопосаду «заступника мера» окупованої Балаклії.

Головні новини  Балаклія читайте на нашому сайті.