На Харківщині ремонтують альтернативну дорогу до звільнених громад (фото)

24.08.2023 07:52 Чкаловське

У Печенізькій та Чкаловській громадах Харківської області тривають ремонтні роботи на трасі станцiя Гракове – Базалiївка – гребля, яка є складовою альтернативного маршруту до Вовчанської та Великобурлуцької громад. 

Як пише «Слобідський край» з посиланням на пресслужбу Харківської ОВА, зараз шляховики влаштовують основу дорожнього одягу з щебенево-піщаної суміші, а також очищують узбіччя від порослі у межах Печенізької громади.

За словами заступника начальника Харківської ОВА Михайла Харнама, відновлена ділянка дороги вже використовується для доставки гуманітарних вантажів на деокуповані території. Також цей маршрут важливий для оперативної евакуації цивільного населення та ліквідації наслідків обстрілів.

На дорозі в межах Чкаловської громади завершено роботи з влаштування вирівнювального шару з асфальтобетонної суміші.

Харківська область. Ремонт дороги  «/М-03/ – станцiя Гракове – Базалiївка – гребля»

Зокрема, влаштовано верхній шар покриття до села Леб’яже і встановлено два автопавільйони на зупинках громадського транспорту. Продовжуються роботи з укріплення узбіччя щебенево-піщаною сумішшю.

Нагадаємо, у Харківській області шляховики підтримують у належному стані дороги державного значення, зокрема ті, які з'єднують нашу область з Луганською та кордон з росією.

Нещодавно у Харківській області шляховики розпочали роботи з повноцінного відновлення мосту, який був зруйнований у лютому 2022 року. Загалом в області капітально відновлюють 11 зруйнованих мостів.

Раніше ми писали, що у Харківській області шляховики відновлюють важливий логістичний маршрут, який з‘єднує місто Харків із селищем Золочів та іншими прикордонними селами області.  

Більше новин Харківська область читайте на нашому сайті.