У Донецькій громаді жінка-військовослужбовець провела майстер-клас з народної музики

10.06.2024 17:51 Донець
Світлана Чередниченко серед дітвори Пришибського ліцею/Фото: Тетяна Шелест Світлана Чередниченко серед дітвори Пришибського ліцею/Фото: Тетяна Шелест

У селі Пришиб Донецької громади Ізюмського району молодші школярі  та учні середньої ланки отримали майстер-клас з етно-фольку. Провела його молодший сержант ЗСУ, учасниця «Голосу країни», авторка пісень, етно-виконавиця Світлана Чередниченко.

Про це медіа «Слобідський край» розповіла начальник відділу освіти Донецької селищної ради Тетяна Шелест.

 – У гості до дітей Пришибського ліцею завітала тендітна, але мужня жінка Світлана Чередниченко. Вона знаходиться в лавах ЗСУ й одночасно пропагує етно-мистецтво. Як правило, вона несе свою творчість на деокуповані території, а також на території, де було дуже «гаряче». Село Пришиб нашої громади пів року перебувало під щоденними обстрілами з різних типів зброї. Нині Пришиб поступово відбудовується, люди тягнуться до хорошого. Особливо таке живе спілкування потрібне дітям, – розповіла начальник відділу освіти Донецької селищної ради Тетяна Шелест.    

Світлана Чередниченко виконала відомі народні пісні, розповіла, як робити це правильно. Діти підспівували, а сміливіші наважились заспівати разом із нею. Вона представляла Україну на військовому фестивалі НАТО в Дюсельдорфі, а наразі поділилася своїм талантом із школярами Пришибського ліцею.  

Нагадаємо, що у Кегичівці відкрили безкоштовну музичну студію для підлітків і молоді.

Також нагадаємо, що у Харківській області запрацювали сучасні аудіовізуальні студії для молоді.  

Автор: Тетяна Чмут