У Харкові водіїв штрафуватимуть за паркування біля сміттєвих баків

23.03.2023 18:49 Харків

У місті Харків нагадали водіям, що порушення правил паркування транспорту є підставою притягнення до адміністративної відповідальності та тягне за собою накладення штрафу.

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на пресслужбу Харківської міської ради.

У комунальному підприємстві «Комплекс з вивозу побутових відходів» зазначили, що, попри численні попередження, чимало харків'ян, як і раніше, неправильно паркує свої автомобілі біля контейнерів.

«Машини ставляться на ніч так, що вранці спецтранспорт не може під'їхати до контейнерів та вивезти побутові відходи. Нагадуємо автовласникам про відповідальність за таке паркування та про подальше грошове стягнення», – зазначили в КВПВ.

Згідно з Правилами дорожнього руху, стоянка ближче 5 м від контейнерних майданчиків та/або контейнерів для збирання побутових відходів заборонена.

Харків. Водіїв почнуть штрафувати за порушення правил паркування

Нагадаємо, у Харкові встановили 55 водяних колонок, які можуть забезпечувати мешканців технічною водою під час аварійного знеструмлення та відсутності централізованого водопостачання.

Нещодавно на Північній Салтівці вперше з початку війни запрацював супермаркет АТБ

Нагадаємо також, що жителів міста Харків просять утриматися від відвідин міського кладовища № 17, яке знаходиться на окружній дорозі, через мінну небезпеку.

Більше новин Харків читайте на нашому сайті.