У селі Іванівка повністю відновили електропостачання

15.12.2022 14:29 Ізюм

У селі Іванівка Ізюмського району Харківської області енергетики повністю відновили електропостачання.

Роботи виконували фахівці Ізюмського району електричних мереж (РЕМ), повідомили у пресслужбі АТ «Харківобленерго». передає «Слобідський край».

Світло у частині села відновили ще минулого тижня, але через погіршення погоди продовжити роботу енергетикам удалося тільки зараз.

За словами фахівців, головна складність робіт у цій місцевості – це міни та розтяжки, залишені росіянами, їх і досі знаходять час від часу.

Село Іванівка, відновлення світла Харківобленерго

«Ми уже звикли працювати в таких умовах. Звичайно, люди нервують через відсутність світла, але ставляться з розумінням. І підходять до нас, щоб подякувати. Дехто з місцевих навіть береться трохи допомагати – щось піднести чи притримати. Всім хочеться, щоб світло з'явилося якнайшвидше», – розповіли енергетики.

Також енергетики продовжують працювати в місті Ізюм. Цього тижня там заживили ще дві вулиці.

Енергетики Харківобленерго заживлюють село Іванівка

Наразі енергетики чекають дозволу саперів, щоб почати відновлювати електропостачання в селах Глинське та Забавне.

Раніше «Слобідський край» повідомляв, що в Ізюмському районі вже повністю заживлено села Вербівка та Борщівка, а також частково заживлене село Петрівське. 

Нагадаємо, в результаті бойових дій інфраструктуру та житловий фонд Ізюма було пошкоджено на 80 %, однак зараз місто відновлюється, і все більше установ починають працювати. Також раніше в Ізюмському районі поліція зафіксувала випадки підриву людей на мінах.

 Нагадаємо також, що Ізюмська громада Харківської області переходить у новий режим комендантської години. Відтепер обмеження пересування стосуються тільки часу з 21:00 до 6:00 наступного дня.

Більше новин з міста Ізюм знайдете на нашому сайті.