Володимир Зеленський приїхав до нещодавно звільненого Ізюма

14.09.2022 14:14 Ізюм
У нещодавно звільненому Ізюмі Харківської області урочисто підняли прапор України. У церемонії брав участь Президент України Володимир Зеленський.

Про це повідомляють 25-та окрема повітряно-десантна Січеславська бригада та Президент України Володимир Зеленський.

14 вересня в Ізюмі урочисто підняли прапор України. У церемонії взяли участь Президент України Володимир Зеленський, заступниця міністра оборони Ганна Маляр, представники Збройних Сил України та інші.

Президент України разом з військовими, які звільняли Ізюм від росіян

Бійці 25-ї окремої повітряно-десантної Січеславської бригади та інших підрозділів Збройних Сил та силових відомств декілька днів тому звільнили місто від російських окупантів. «Слобідський край» публікував розповіді десантників про цю операцію.

На початку урочистостей усі присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих українських захисників. Після цього Президент України подякував військовим за звільнення української землі. Врешті над міською радою Ізюма підняли державний прапор України.

Урочисте підняття державного прапору України перед Ізюмською міською радою

Українські бійці, які беруть участь в урочистостях стосовно звільнення Ізюма

– Раніше, коли ми дивилися вгору, завжди шукали синє небо. Сьогодні, коли дивимося вгору, шукаємо тільки одне – прапор України. Наш синьо-жовтий уже майорить у деокупованому Ізюмі. І так буде в кожному українському місті й селі. Рухаємося лише в одному напрямку – вперед і до перемоги, – написав Володимир Зеленський на своїй сторінці.

Український прапор майорить над українським містом

Нагадаємо, що звільнення територій Харківської області, після оголошення контрнаступу українських військ, почалося з 8 вересня, коли Президент України офіційно підтвердив звільнення Балаклії Харківської області. Пізніше офіційно підтвердилася деокупація щонайменше 10 населених пунктів, серед яких селище Чкаловське, міста Куп’янськ та Вовчанськ. Усього, за інформацією заступниці міністра оборони України Ганни Маляр, у Харківській області за тиждень звільнили понад 300 населених пунктів та 3800 квадратних кілометрів території.

Російські пропагандисти намагалися приховати успішність контрнаступу українських військ у Харківській області. Зокрема, брехали про те, що російські війська відбивають атаки на Балаклію, у той час, коли вона вже була підконтрольна українській армії.

Вже сьогодні в Балаклії почали видавати пенсії у пересувних відділеннях «Укрпошти». Зовсім скоро свої пенсії зможуть отримати мешканці Чкаловської громади та сіл Балаклійщини.