Краснокутськ отримав 70 сучасних обігрівачів для уразливих верств населення

20.01.2023 16:34 Краснокутськ
Краснокутськ та інші населені пункти громади отримали 50 портативних міні-обігрівачів та 20 енергоефективних керамічних обігрівачів.

Обігрівачі будуть використовувати у приміщеннях Краснокутської громади, де колективно проживають уразливі верстви населення. 20 січня обігрівачі вже передали до відділення стаціонарного догляду Краснокутського терцентру.

«Завдяки перемозі  у всеукраїнській конкурсній програмі підтримки жіночих гуманітарних ініціатив  СИЛА ЖІНОК, яка проведена наприкінці минулого року громадською організацією «Інститут партнерства та сталого розвитку», Краснокутщина отримала 50 портативних міні-обігрівачів та 20 енергоефективних керамічних обігрівачів», – повідомили на сторінці Краснокутської селищної ради.

Окрім того, обігрівачами забезпечили колективні місця проживання ВПО на території громади. Як розповіла кореспондентці медіа “Слобідський край” Краснокутська селищна голова Ірина Карабут, наразі у громаді є два таких місця колективного проживання переселенців. А всього у селищі Краснокутськ та інших населених пунктах громади зареєстровано 18 200 вимушених переселенців.

Нагадаємо, на підтримку ЗСУ в яслах-садку селища Краснокутськ Харківської області пройшла благодійна акція “Різдвяний віночок”.

Раніше селище Краснокутськ отримало два генератори, які забезпечать лікарню безперебійною подачею кисню для пацієнтів реанімаційного відділення. 

Також нагадаємо, у Краснокутській громаді зібрали 70 тисяч 587 гривень на генератор для воїнів 92-ї танкової бригади ЗСУ

Про головні новини Краснокутськ та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.

Автор: Анастасія Хушану