У Куньєвській громаді почали ремонтувати проблемну дорогу

30.03.2023 09:40 Куньє
Фото: Куньєвська сільська рада Фото: Куньєвська сільська рада

Куньєвська громада Харківської області понад півроку була в окупації. За цей час орки дуже розбили дорогу на Бугаївку, там великі вибоїни. 28 березня дорожники почали відновлювати цю трасу.

Про це медіа «Слобідський край» повідомив начальник Куньєвської сільської військової адміністрації Сергій Мовчан.

Як він розповідає, наразі найбільш проблемною дорогою в громаді є траса на Бугаївку. Тим шляхом з боку Ізюма проходили всі транспортні потоки орків. Дуже важка дорога, великі вибоїни. Якщо їхати легковою машиною, то пересуватимешся дуже повільно. Але ремонт цієї дороги, можна казати, питання вирішене.

– Ця дорога на балансі ДП «Дороги Харківщини». З ними ми в середині березня спілкувалися, вони виїжджали на місце, оглядали і сказали, що допоможуть у вирішенні цього питання. Підрядна організація є, вона спочатку була задіяна на будівництві об’їзного мосту в селі Липчанівка, який сполучає цей населений пункт із сусідніми селами, включно з Куньє. Там свого часу орки підірвали міст, можна було проїхати тільки легковим автомобілем, і то акуратно. І завдяки районній адміністрації і ДП «Дороги Харківщини» зробили об’їзний проїзд. А 28 березня вже почали ремонтувати дорогу на Бугаївку, – повідомив медіа «Слобідський край» Сергій Мовчан.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Ізюмському районі відремонтують постраждалу через бойові дії дорогу. Також ми розповідали про додатковий рейс між Балаклією і Савинцями. А у селищі Борова учні отримають планшети для навчання.

Більше новин села Куньє та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті. 

Головні новини Ізюмський район та Харківська область читайте на нашому сайті.

Автор: Савелій Мякушко

Теги: