У селі Олексіївка встановлять генератор для безперебійного водопостачання

23.02.2023 12:19 Олексіївка
Олексіївська громада Харківської області отримала генератори, буржуйки.

В Олексіївській сільській раді зазначили, що підтримка критичної інфраструктури є дуже важливою в громаді, передає “Слобідський край”. Один генератор, який ТГ отримала від Польсько-української господарчої палати, ГО «Польсько-українська аграрна асоціація» та ГО «Центр розвитку місцевого самоврядування», використають для забезпечення населення водою. Зокрема, його встановлять для забезпечення роботи помпового обладнання на свердловинах.

Ще вісім генераторів та сім печей будуть розподілені по соціальних об'єктах Олексіївської громади. Цю допомогу ТГ отримала в рамках проєкту «Фонд Міжнародної Солідарності (Республіка Польща), у партнерстві з BGK (Банк Господарства Крайового) та Європейською комісією.

Раніше ми писали, як повномасштабне вторгнення рф вплинуло на життя Олексіївської громади. 

Нагадаємо, що під перейменування в Олексіївській громаді підпадає 49 вулиць. Також нагадаємо, 120 мешканців села Олексіївка та інших населених пунктів громади отримали безкоштовні дрова за двома програмами. А раніше через відсутність електропостачання спостерігалася проблема з мобільним зв'язком та Інтернетом.

Новини Олексіївка та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.