Чим здивував фестиваль "Олексіївська фортеця". Фото

20.09.2021 18:00 Первомайський
У Первомайській громаді завдяки перемозі в обласному конкурсі «Разом в майбутнє» відновився фестиваль на Олексіївській фортеці. Історичну дату – 290 років з часу побудови Української оборонної лінії відзначили сучасно, драйвово і з розмахом.

Сучасне свято на історичній території

18 вересня Олексіївська фортеця, що в Первомайській громаді Харківської області, ожила. На місці колишнього укріплення Української оборонної лінії 1731 року влаштували «Family fest». Тим самим організатори відзначили одразу дві історичні дати: 290 років від зведення Української оборонної лінії, частиною якої є Олексіївська фортеця, та 30-річчя з дня набуття Первомайським статусу міста обласного значення.

Історичну територію Олексіївської фортеці заповнили різноманітними локаціями та майданчиками, цікавими для дітей і дорослих. На ярмарку свої вироби представили майстри декоративно-ужиткового мистецтва: тут можна було знайти і іграшки, і прикраси та приладдя для дому, і гончарні вироби, і народний живопис. Для охочих долучитися до народного мистецтва проводилися майстер-класи з виготовлення ляльки-мотанки, гончарства та оригінальних технік малювання.