Найстаршій жительці міста Південне виповнилося 100 років

16.03.2023 10:53 Південне
Фото зі сторінки Південної міської територіальної громади у Facebook Фото зі сторінки Південної міської територіальної громади у Facebook

Найстарша мешканка міста Південне Антоніна Кіндратівна Лінник відсвяткувала 100-річний ювілей. Її донька Людмила розповіла, в чому криється секрет довголіття її мами.

Як передає медіа «Слобідський край» з посиланням на Південну міську територіальну громаду, 13 березня 100-річний ювілей відсвяткувала мешканка міста Південне Антоніна Кіндратівна Лінник. Жінка народилась 13 березня 1923 року в місті Мерефа. В 1956 році ювілярка переїхала у місто Південне, де наразі й проживає. Усе своє життя, аж до виходу на пенсію, працювала на Мереф'янському скляному заводі. Жінка активної громадської позиції, котра, навіть вийшовши на пенсію, енергійно займалась суспільно корисною діяльністю на благо Південної міської громади. Понад 20 років входила у склад ради ветеранів міста Південне. Має одну доньку, трьох онуків та двох правнуків.

Донька Антоніни Кіндратівни Людмила Нарижна каже, що мама для свого віку почувається більш-менш нормально, єдине – поганий слух.

– Ми ось її день народження відзначали, вона співала, танцювала, була в хорошому гуморі. Для свого віку вона досить життєрадісна та енергійна. Вважаю, що її секрет довголіття криється в тому, що вона весь час на свіжому повітрі, на городі, хоча працювала на шкідливому підприємстві. На пенсію пішла у 45 років, відтоді постійно щось робила по господарству. Плюс у неї вся родина довгожителів. Вона все життя була активною. Ось навіть весною минулого року на городі намагалася полоти полуничку, на місці їй і досі не сидиться, – розповіла медіа «Слобідський край» Людмила Нарижна.

Нагадаємо, у січні Центр первинної медичної допомоги міста Південне отримав допомогу від благодійників. На початку березня жителі Південної міської громади здали кров для допомоги ЗСУ. Також ми розповідали, як для громад Харківського району пройшов рік війни. 

Новини міста Південне та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.

Автор: Савелій Мякушко