Як бути блогером у Солоницівській громаді

01.02.2022 13:30 Солоницівка
Відео «Местного блогера» із Пересічного Харківської області, де він за кермом, збирають по кілька мільйонів переглядів.

Допомагає всім

Чи можна стати впізнаваним, просто розповідаючи про своє щоденне життя на камеру? Так. Це щодня підтверджує блогер із Пересічного, який веде свій влог у Instagram та TikTоk з ніком «Местный блогер».

30-річний Сергій Бессонов родом із селища Пересічне, яке входить до Солоницівської громади. Зараз він працює водієм автонавантажувача на місцевому виробництві, а також займається обрізкою дерев та перекриванням дахів.

У Сергія непроста доля. Мати хлопця померла ще задовго до його повноліття, тому виховували його бабуся з дідусем, яких теж незабаром не стало. Незважаючи на тягар обставин, ще зі шкільних років Сергій намагався десь працювати, аби заробити на нові речі або подарунок молодшому на вісім років братові.

– У школі я не дуже добре навчався, але ніколи не цурався роботи. Допомагав дрова нарубати, по городу порався, дерева обрізав. Робив усе, на чому міг би заробити, – поділився Сергій.

Приблизно чотири роки тому хлопець зареєструвався в соціальних мережах і просто почав показувати своє буденне життя. Ранок у його Instagram починається зі збирання на роботу, годування собак та прогрівання авто. «Местный блогер» ділиться зі своїми підписниками як радостями, так і негараздами.

Читайте також: Понад 400 тисяч підписників у Тік Ток зібрала школярка з Краснокутщини

У своїх соціальних мережах Сергій допомагає односельцям продати свої речі, знайти загублені документи, роздати цуценят або кошенят.

– Я не беру за це гроші, тому що я звик допомагати людям. Мені здається, що якщо принаймні декілька людей візьмуть з мене приклад і просто безкорисливо будуть допомагати своїм односельцям, то багато що зміниться на краще, – переконаний блогер.

Майже два мільйони переглядів

На першому етапі свого блогерства Сергій отримував дуже багато хейту та дорікань. Друзі та сусіди хлопця сміялися над його починаннями і не розуміли, навіщо все своє життя він виставляє напоказ. Потім поступово почали звикати, а далі вже зовсім не звертали уваги на постійно ввімкнену камеру.

Зараз у «Местного блогера» на сторінці в Instagram та Facebook близько п’яти тисяч підписників. Тисячі переглядів в історіях і лайків на постах. А ролики в TikTok, де Сергій знімає перевезення габаритної техніки та сам їде за кермом, набрали по майже два мільйони переглядів.

– Я ніколи не пускав рекламу на свій профіль і не накручував перегляди та підписки. Моя стратегія в тому, що я показую життя, як воно є. Сьогодні в мене барахлить машина, я її відремонтую і поділюся лайфхаками, як це зробив. А вже завтра ми з дружиною можемо поїхати до сусідньої області на екскурсію, і я поділюся з підписниками досвідом, розкажу про нове місце, стану для них гідом, – зазначив Сергій.

Читайте також: Як ветеринар з Балаклійщини став найпопулярнішим фермер-блогером України – ФОТО, ВІДЕО

На запитання про оплату реклами на сторінці хлопець щиро відповів, що для нього набагато важливіше, щоб молодь брала з нього приклад.

– Знаю, що багато моїх ровесників, які росли в повних і щасливих родинах, зараз не мають власних сімей, бо вже давно проміняли їх на шкідливі звички. Я дуже радий, що життя не загнало мене в глухий кут, що я став людиною і продовжую показувати всім одноліткам і підростаючому поколінню, що зовсім не важливо, в яких умовах ти ріс, важливо, ким ти став і як себе поводиш, – поділився блогер.

Сергій уже створив свою сім’ю. Минулої осені він одружився з молодою дівчиною із своєї громади, з якою вони активно займаються ремонтом у своєму сімейному гніздечку і мріють стати щасливими батьками.

Найближчим часом планує професійно зайнятися своїм блогом. Адже тепер він поставив перед собою мету – розповсюджувати свою позитивну енергетику не тільки на односільчан, а на всю Харківську область.