Окупанти обстріляли три населені пункти Золочівської громади

03.02.2023 10:52 Золочів
Вчора, 2 лютого, російські окупанти завдали ударів по селищу Одноробівка, а також селах Уди і Червона Зоря Золочівської територіальної громади Харківської області. Взагалі ворог б’є по населених пунктах цієї ТГ практично щодня.

Про це медіа «Слобідський край» повідомив начальник Золочівської селищної військової адміністрації Віктор Коваленко.

– Прикордонні населені пункти обстрілюють постійно. Вчора вдарили по Одноробівці, скоріш за все, хотіли попасти по містку. Було три удари. На щастя, не було пошкоджень ні будинків, ні інфраструктури, а найголовніше, обійшлося без постраждалих. Також учора обстріляли Уди і Червону Зорю, там уже ніхто не проживає. Обстріли практично кожного дня, не дають вони спокійно жити, – розповів Віктор Коваленко.

Він каже, що енергетики та газівники оперативно усувають пошкодження мереж унаслідок ворожих обстрілів. Наразі без світла в Золочівській громаді залишається три села – Гур'їв Козачок, Сотницький Козачок та Басове. У них загалом проживає близько 160 людей.

– Наразі в цих населених пунктах немає можливості відновити електропостачання, оскільки дуже небезпечно. Там люди забезпечені і дровами, і буржуйками, також постійно привозимо їм гуманітарну допомогу. Там почнуть відновлювати електропостачання, як припиняться обстріли. Як з’явиться автомобіль, а тим паче вишки енергетиків, ворог одразу починає стріляти, – каже очільник громади.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, чим оснащені Пункти Незламності в Золочівській громаді. А кілька тижнів тому у ТГ повністю відновили газопостачання та заживили села Макарове і Дуванка.

Більше новин селища Золочів та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.