У селі Дуванка вперше з початку війни з’явилося світло

18.01.2023 16:07 Золочів
Фото: grivna.ua Фото: grivna.ua
17 січня енергетики заживили село Дуванка Золочівської територіальної громади Харківської області. Наразі в ТГ залишаються без світла два населені пункти, де живуть люди. Це села Гур'їв Козачок та Сотницький Козачок.

Про це медіа «Слобідський край» повідомив начальник Золочівської селищної військової адміністрації Віктор Коваленко.

– Вчора, 17 січня, поновили електропостачання в селі Дуванка, де наразі проживають шестеро осіб. Там не було світла з початку війни. На сьогодні в двох населених пунктах громади, де живуть люди, немає світла. Це села Гур'їв Козачок та Сотницький Козачок, які розташовані прямо на кордоні з російською федерацією. У цих двох селах загалом проживає 120 людей. Вчора я розмовляв з військовими і енергетиками, думаємо, як туди підійти, адже, як з’являється невідомий автомобіль, окупанти одразу починають стріляти. Тому прогнози щодо відновлення електропостачання там давати важко, – розповів медіа «Слобідський край» Віктор Коваленко.

Він каже, що вчора, 17 січня, окупанти вдарили по селу Постольне, значних пошкоджень немає, на щастя, обійшлося без постраждалих. Загалом окупанти кожного дня б’ють по населених пунктах громади – Червона Зоря, Гур'їв Козачок, Басове, Олександрівка, Уди.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, чим оснащені Пункти Незламності в Золочівській громаді. А кілька тижнів тому у ТГ повністю відновили газопостачання та заживили село Макарове.

Більше новин селища Золочів та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.

Автор: Савелій Мякушко

Теги: