Нескорена Харківщина: як регіон тримає оборону України

Про долі жителів окупованих територій, про справжніх героїв без зброї, про життя громад Харківщини під час війни та протидію російській пропаганді – у новому спецпроєкті «Слобідського краю».

Проєкт «Нескорена Харківщина» підтримується програмою «Громадськість за демократизацію» за сприяння Європейського Союзу, що реалізується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій. 

Ми розповімо всьому світові про гуманітарну ситуацію в нашому регіоні. Щоб світ знав не тільки про Маріуполь і Бучу, а й про Харків, Ізюм, Балаклію, Циркуни, Липці та багато інших населених пунктів Харківщини.

Також ми прагнемо інформувати суспільство про поточні виклики та шляхи допомоги громадянам, консолідувати громадян і громадські організації навколо волонтерської діяльності та впроваджувати заходи щодо протидії дезінформації з боку ворога.

Проєкт «Нескорена Харківщина» триватиме з 1 липня по 31 жовтня.

«Давайте щось робити»: як живуть на війні вчителі Південного ліцею

Як російська пропаганда виправдовує обстріли цивільних об'єктів на Харківщині

«В Ізюмі залишилася наша душа…»: сім’я переселенців мріє про повернення додому

Жнива на Харківщині: «Озброївшись вогнегасниками та бронежилетами, ми почали збирати хліб»

Житель окупованих Липців проїхав кілька країн, аби зустрітися з рідними

Нескорена Харківщина: найдраматичніші події липня. ВІДЕО

«Цей проєкт  реалізується в рамках проєкту «Громадськість за демократизацію», який виконує Інститут економічних досліджень та політичних консультацій за сприяння Європейського Союзу (https://ec.europa.eu/info/aid-development-cooperation-fundamental-rights_en). Його зміст є виключною відповідальністю авторів і жодним чином не відображає точку зору Європейського Союзу та Інституту економічних досліджень та політичних консультацій»