У Харківській області розшукуються громадяни, які прагнуть змін

Із 15 липня на Харківщині стартує новий проєкт, направлений на розвиток громад.

Хочете, щоб ваше життя та життя вашої родини змінилося на краще?

Хочете жити в успішній громаді?

Тоді вам до нас.

«Слобідський край» та Центр розвитку місцевого самоврядування за участю Польсько-української господарської палати, Латвійської асоціації місцевих та регіональних влад починають проєкт «ЗМІни себе – ЗМІни громаду», який реалізовуватиметься за підтримки Чорноморського трасту регіональної співпраці (BST) і фінансуватиметься Європейським Союзом.

Ми часто говоримо: «Хочемо жити, як у Європі!». А що ми для цього робимо? І чи знаємо, що саме треба робити?

Якщо ні – ми навчимо, порадимо, залучимо тих, хто вже має успіх у цій сфері.

Реформа децентралізації дала Україні багато інструментів, завдяки яким можна значно покращити рівень життя у своїй громаді, і неважливо – це місто чи село. І підтвердження тому – досвід країн ЄС.

Наприклад, рівню життя у польських гмінах або латвійських муніципалітетах можуть позаздрити чимало українських міст. Та і в нас на Харківщині і взагалі в Україні є громади, які за кілька років децентралізації зробили величезні кроки вперед.

Під час нашого проєкту, який триватиме рік, польські та латвійські експерти, представники успішних громад Харківщини ділитимуться секретами свого розвитку. Але лише теорією не обмежимося, плануємо дуже багато практики.

Експерти проєкту допоможуть налагодити комунікацію і співпрацю всередині громади. А ще ми прагнемо зробити владу відкритою і доступною, активізувати громадянське суспільство, а населення «підтягнути» в інформаційній грамотності. Бо, щоб жити в успішній громаді, змінитися має кожен її житель.

Цікаво? Прагнете змін? Тоді реєструйтеся на участь у нашому проєкті (це цілком безкоштовно) тут.

ЗМІни себе - ЗМІни громаду старости